مجله پیانو
خرید کالسکه

10 نکته مهم برای خرید کالسکه مناسب کودک

یکی از ملزومات سیسمونی که کارایی بالایی دارد خرید کالسکه و کریر است که از اصلی ترین بخش های سیسمونی به حساب می آیند. کالسکه وسیله ای است دارای چهر چرخ یا بیشتر که برای حمل کودکان طراحی شده است و نقش بسیار مهمی در حمل کودکان دارد که با خرید آن کمک زیادی به پدر و مادر می شود.

لباس کودکان و وسایل جانبی آن ها باید با دقت بالایی خریداری شود چرا که امنیت کودک شما کاملا این آن ها بسته است. برای خرید کالسکه باسد نکات بسیار مهمی را در نظر داشته باشید تا با خیالی آسوده بتوانید از آن استفاده کنید.

خرید کالسکه

زمانی که خدا می خواهد به شما فرزندی هدیه دهد به فکر خرید برای او می افتید این کار را بیشتر والدین در زمان 3 ماهه دوم بارداری یا 3 ماه سوم بارداری انجام می دهند زیرا تا آن موقع جنسیت کودک شما مشخص شده است و می توانید با خیالی راحت لباس و وسایل مورد نیاز او را مطابق با جنسیت او خریداری کنید.

نکات مهم و طلایی برای خرید کالسکه مناسب کودکان

قبل از خرید هر وسیله ای برای کودک خود اول جنس و ایمن بودن آن را در نظر داشته باشید سپس اقدام به هر گونه خریدی کنید.

1_ هنگام خرید کالسکه به وسیله ی نقلیه خود توجه داشته باشید و آن را مناسب صندق عقب خریداری کنید چرا که باید در آن جا شود تا بتوانید در مسافر و یا هنگام خرید و … آن را حمل کنید و در ماسین شما جا شود. ماشین باید به اندازه کافی جا برای وسایل کودک شما داشته باشد.

خرید کالسکه

2_ کالسکه نوزاد خود را از فروشگاه هایی خریداری کنید که معتبر باشند و وسایل آن ها ایمن باشد. قبل از خرید آموزش باز و بسته کردن کالسکه را به خوبی آموزش ببینید و چندین بار در فروشگاه آن را باز و بسته کنید تا مطمئن شوید که وسیله ی مورد نظر سالم است و ایرادی ندارد.

3_ به بودجه خود توجه داشته باشید و برای خرید به سمت وسایلی بروید که با بودجه شما هم خوانی داشته باشد. برای خرید کالسکه که وسیله ی حمل و نقل کودک شما است به دنبال وسایل ارزان قیمت و بی کیفیت نروید. کالسکه اصولا از آلومینیوم سبک و با کیفیت ساخته می شود تا حمل آن راحت باشد. برای انتخاب به دنبال کالسکه ای بروید که نه ارزان باشد و نه خیلی گران.

خرید کالسکه

4_ چرخ های کالسکه بسیار محم است به آن دقت داشته باشید که ساییدگی آن باید کم باشد و دچار این موضوع نشود.قابلیت جابه جایی دسته کالسکه بسیار مهم است تا کودک بتواند در برخی از مواقع چیرامون خود را ببیند و شناخت پیدا کند.

5_ کمربند یکی از محافظ های مهم برای کودک شما به حساب می آید پس قبل از خرید کالسکه از ایمنی کمربندها اطمینان حاصل نمایید و حتما به مجوزها و تاییدیه آن دقت داشته باشید.

6_ به وزن و سن کودک خود برای استفاده آن توجه داشته باشید که تا چه مدت می تواند به راحتی از این وسیله ی نقلیه استفاده کند.

خرید کالسکه

7_ به جنس پارچه ی استفاده شده در تولید آن و همچنین رنگ کالسکه توجه داشته باشید تا خریدی عالی را تجربه کنید جنس پارچه باید نرم و لطیف و مرغوب باشد و همچنین رنگ انتخابی باید شاد و انرژی بخش باشد.

8_ اکثر کالسکه ها دارای سیستم ترمز و و قفل هستند به آن ها را به خوبی مورد بررسی قرار دهید تا مشکلی نداشته باشند و از سالم بودن آن ها اطمینان پیدا کنید.

9_ جنس فلزی که برای تولید کالسکه استفاده شده است باید مرغوب باشد و از کیفیت بالایی برخوردار باشد تا هنگام بالا رفتن وزن کودک شما دچار مشکل و خرابی نشود.

10_ چرخ های کالسکه باید چرخشی 360 در جه داشته باشند تا به راحتی بتوانید آن را حمل کنید. و جنسی د اشته باشند کههنگام برخورد با سرازیری و یا جاهای لیز کالسکه سر نخورد.

خرید کالسکه

انواع کالسکه کودک در بازار

کالسکه سنتی:

این نوع کالسکه ها وزنی بالا دارند و برخی از آن ها حتی مناسب برای نوزادان زیر شش ماه نمی باشد اما سنتی بودن آن معنی قدیمی بودن نمی دهد بلکه بسیار مناسب برای کودکان است که تا چندین سالگی می توانند از آن ها استفاده کنند و پشت آن ها به صورت 180 درجه خم می شود که کودک می تواند به راحتی در آن بخوابد.

کالسکه کومبو:

یکی از پیشرفته ترین و به روزترین کالسکه ها به شمار می آید چرا که قابلیت تغییر دادن آن ها بالا است و متناسب با اندازه و رشد فرزند شما کوچیک و بزرگ می شوند. برخی از آن ها را قابلیت نصب در اتومبیل را دارند. این کالسکه تا وزن 18 کیلوگرم را به راحتی می تواند تحمل کند و نوعی از آن ها هستند که می توانند به گهواره نیز تبدیل شوند. تجهیزات آن شامل: گهواره سبدی، پمپ باد، فشار سنج، چهارچوب و اسکلت است. با این تفاسیر قیمتی بالا دارند.

خرید کالسکه

کالسکه عصایی:

این کالسکه ها وزنی بسیار سبک دارند و دلیل نام گذاری آن ها دسته های آن است که مانند چتر می مانند گزینه ای مناسب برای رفت و آمدهای شهری محسوب می شوند ولی برخی از آن ها به دلیل داشتن چرخ پلاستیکی به خوبی حرکت نمی کنند و برای نوزادان مناسب نیستند و قیمتی بسیار پایین دارند.

کالسکه های مسافرتی:

این مدل کالسکه ها به دلیل اینکه قابلیت تبدیل شده به صندلی ماشین،کالسکه و پایه صندلی را دارند بسیار پر طرفدار هستند و گزینه ای مناسب برای افرادی می باشند که علاقه زیادی به سفر رفتن دارند.

خرید کالسکه

کالسکه های دو نفره:

برای افرادی که کودکان دوقلو و یا تقریبا هم سال دارند. این مدل اصول پهلو به پهلو هستند که مناسب دو کودک می باشند.

خرید کالکسه و تجهیزات ایمنی

برای خرید یک کالسکه ی خوب و مرغوب باید به تجهیزات و ایمنی بودن آن توجه داشته باشید تا خریدی لذت بخش را تجربه کنید. کالسکه باید جنسی با کیفیت داشته باشد و پارچه ی به کار رفته برای تولید آن نرم و لطیف باشد به خصوص قسمت هایی که بدن کودک با آن در تماس است.

خرید کالسکه

بهتر است وزن کالسکه بالا نباشد تا به خوبی بتوانید آن را حمل کنید و در جابه جایی آن به مشکل نخورید. به باز و بسته شدن آن توجه کافی را داشته باشید و سعی کنید کالسکه ای را خریداری کنید که هنگام جمع شدن جای کمتری را اشغال کنند.

هنگامی که کالسکه را باز می کنید باید قفل شود و فرم آن فیکس بماند و اگر این اتفاق نیافتد زمانی که کودک شما در آن قرار دارد امکان دارد تغییر حالت دهند و این موضوع برای کودک شما خطر ایجاد می کند.

ترمز و اهرم ها را چک کنید. چرخ های آن باید زمانی که می ایستید کامل ترمز کند و بایستد و حرکت نکند و چرخ های جلوی آن باید به راحتی قفل شوند تا در سطوح ناهموار ثابت بماند.

سایبان و سبد یکی از گرینه های مهم محسوب می شود تا شما بتوانید به راحتی وسایل خود و یا کودکتان را در سبد قرار دهید و از سایبان زمانی که کودک خواب است و یا شدت آفتاب و باد و باران زیاد است استفاده کنید و قابلیت تنظیم داشته باشد.

پارچه های کالسکه به سرعت کثیف می شوند پس هنگام خرید کالسکه ای را انتخاب کنید که پارچه های آن قابلیت شست و شو را داشته باشند.

مجله پیانو 10 نکته مهم برای خرید کالسکه مناسب کودک

سخن آخر

خرید لباس برای کودکان کاری لذت بخش و همچنین سخت و دشوار می باشد. باید زمان زیادی را صرف جست و جو برای خرید لباس کودکان و یا وسایل مهم آن ها کرد اما ما به شما سایت فروشگاهی پیانو استایل را معرفی می کنیم تا در صرفه جویی در هزینه ها و زمان خود بتوانید به راحتی آن چه را مد نظر دارید خریداری کنید و از قیمت های این فروشگاه لذت ببرید.

کیفیت بالای لباس های دخترانه و پسرانه و تنوع زیادی که در لباس های این فروشگاه وجود دارد باعث شده تا هر کسی به راحتی و با هر بودجه ای که دارد بتواند لباس عید فرزند خود را خریداری کند و خریدی لذت بخش را تجربه کند.

مقالات مشابه مناسب شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *